Üçüncü Kuşak-Muammer Mustafa Özduran

Muammer Mustafa Özduran, 2009 senesinde İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuş ve firmamıza katılım sağlamıştır. Firma olarak 50 yılı aşkın bir süredir markalaşmak hedefinde olmayan ve yağhanecilerin karakteristik özelliği ile elde ettiği ürünü çok büyük oranda dökme olarak satan Garanti Zeytinyağı Ltd. Şti., Muammer Mustafa Özduran’ın katılımı ile ürettiği kaliteli ürünü daha fazla markasız görmek istememiştir. Bu doğrultuda 2009 senesinde Revnak markasını tescil ettirmiştir ve ürettiği ürünü nihai tüketiciye direkt olarak ulaştırmayı hedeflemiştir.

Firmamızın temsilcileri siz kıymetli tüketicilerimizi daha kaliteli ürün ile buluşturabilmek için birçok tadım eğitimine ve seminere katılmıştır. Son olarak Muammer Mustafa Özduran İtalya’nın İmperia kentinde dünyanın ilk zeytinyağı tadım okulu olan O.N.A.O.O. (L'Organizzazione Nazionale Assaggiatori Olio di Oliva)’nun 2019 yılı Nisan ayındaki zeytinyağı duyusal analiz eğitimine katılmış ve eğitimi başarıyla tamamlamıştır.

Muammer Mustafa Özduran ayrıca 2013 senesinden bu yana İzmir Ticaret Borsası Sıvı ve Katı Yağ İmalatı Meslek Komitesi’nde Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmektedir.


"O.N.A.O.O. Başkanı Lucio Carli ve O.N.A.O.O. Panel Lideri Marcelo Scoccia ile" 

 

Online Sipariş