Hakkımızda

Revnak Zeytinyağı,1957 yılından bu yana zeytinin yolculuğuna tanıklık etmiş bir aile işletmesinin butik markasıdır. 60 yılı aşkın bilgi birikimimizi ve tecrübemizi mevcut teknolojinin en son imkanları ile harmanladık. Hasadı özenle yapılan zeytinleri sağlığında ve doğallığında hiçbir kayıp olmadan aynı gün içinde kontinü sistem tesisimizde soğuk sıkım metodu ile zeytinyağına dönüştürdük.

Firmamız 2017 senesinde, kuruluşunun 60. yılında sektörün en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen IOC(International Olive Council) himayelerinde UZZK (Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi) tarafından düzenlenen Mario Solinas Türkiye Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nda Olgun Meyvemsilik Kategorisinde ödüle layık görülmüştür.

Bu ödülden sonra markalaşma ve tasarım sürecine hız veren firmamız sektörün önde gelen grafik tasarımcıları ile çalışmış ve Revnak markası yeni bir çehre kazanmıştır.

Firmamız son olarak 2020 senesinde IOC (International Olive Council) himayelerinde UZZK tarafından düzenlenen Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nda Olgun Meyvemsilik kategorisinde Türkiye ikinciliği ödülüne layık görülerek gümüş madalyanın sahibi olmuştur.

Her zaman daha kaliteli ürünü hedefleyen firmamızın çabalarının karşılığı olarak  gördüğümüz bu kıymetli ödülü siz değerli tüketicilerimizle paylaşmaktan kıvanç duyuyoruz.

Revnak parlaklık göz alıcılık demektir. Çünkü zeytinyağı parlaktır.

 
 
Online Sipariş